• Реквізити для оплати Кредиту
 • Чесно про банки, гроші та фінансову грамотність з Іваном Бебко!

  Менше ніж через два роки компанія «Бебко Фінанс» відзначить 10-річний ювілей своєї роботи! Це роки нелегкої, в зв'язку з кризами і війною, але успішної та стабільної роботи!

  Сьогодні компанія вже має свою історію, фінансовий портфель, який щомісяця росте на мільйони гривень, тисячі клієнтів, і, що дуже важливо, жодного незадоволеного, хоч би чим це було,  вкладника, жодного випадку не те що не повернутого, а просто НЕВЧАСНО повернутого депозиту! Зауважимо, що за цей час закрилися і підвели тисячі своїх вкладників понад 110 банків!

  - На початку нашої історії, в тепер далекому 2009 році, коли ми тільки починали свій шлях, чого тільки про нас не говорили, яких страшилок не розповідали, навіть фінансовою пірамідою називали, - з посмішкою згадує засновник компанії Іван Бебко. - У такі моменти я повторюю слова відомої співачки Мадонни: «Мені все одно, що про мене говорять, головне, щоб говорили, значить, я популярна!".

  Іван Якович, Ви людина в місті відома. Ваш бізнес поширюється не лише на сферу фінансів. До Bebko group входять десятки компаній, які успішно ведуть свою діяльність з 1993 р. в різних бізнес напрямках. Найвідоміші з них: мережа автосалонів Бебко Авто, низка популярних ресторанів, магазини, найбільше на півдні рекламна агенція, юридична компанія, салон краси і багато інших. Причому дивно те, що все, за що Ви беретеся, працює і розвивається! В чому секрет?

  - Секрету немає, я люблю людей, люблю те, що роблю, вмію підбирати, навчати і надихати свою команду однодумців - партнерів, і ставлю завдання постійно розвиватися! Щоб зберегти хоча б той рівень доходу, який МАЄШ СЬОГОДНІ, постійно розвивайся і не відкидай нове, - рекомендую всім.

  Чому кредитну спілку, а не банк Ви заснували, Іван Якович, адже могли і банк?

  - Свідомо, тому що ми маємо ПЕРЕВАГУ НАД БУДЬ-ЯКИМ БАНКОМ! Нагадаю, ідея відкрити свою фінансову установу прийшла до нас під час кризи, в 2009 році, коли ВСІ БАНКИ ВРАЗ перестали видавати кредити. Чому запитаєте? Гроші скінчилися, у космос всі полетіли? Ні, надійшло розпорядження Нацбанку, і все! Причому і зараз, і тоді, необов'язково це пряма вказівка НЕ КРЕДИТУВАТИ. Просто умови банкам високопоставлений регулятор такі ставить, що банкам вигідніше не видавати кредити, ніж виконати умови для видачі. А нашій фінансовій установі (яка так само має держліцензії Нацфінпослуг, до речі, зараз за бездоганну роботу у нас вони безстрокові) Нацбанк не указ. Нам вигідно - ми видаємо кредити, якщо немає бажаючих брати кредити - ми НЕ ПРИЙМАЄМО ДЕПОЗИТИ. А банк не може так, він змушений приймати депозити, і, до речі, багато банків так і роблять, приймають, приймають... Може, десь вони видають кредити, але точно не в Херсоні, інакше у нас не було б стільки бажаючих взяти кредит в Бебко Фінанс! Ми ж приймаємо гроші від херсонців і тільки херсонців кредитуємо! Це предмет моєї гордості:

  «Бебко Фінанс» працює для херсонців і для розвитку регіону, тим самим піднімаючи економіку нашої області та покращуючи добробут жителів. А це набагато патріотичніше, ніж розмахування прапором. Більш того, вважаю, що держава повинна більше уваги приділяти не на організацію всіляких святкувань з будь-якого приводу, а НАВЧАННЮ ЛЮДЕЙ, особливо фінансовій грамотності! А то ж як, читати-писати всі вміють, а грошима ПРАВИЛЬНО розпорядитися нікого не навчили, звідси і безліч проблем.

  Знаєте, як каже Іван Якович: немає грошей - проблема, є гроші - проблема ще більша. Адже коли їх немає, в голові тільки одна думка - як їх заробити? А ось коли вони є, здавалося б - живи та радій, але де там, виникає ряд питань: де їх зберігати, що з ними робити? Гроші повинні працювати і приносити дохід - скаже вам будь-яка людина, але як це зробити, кому довірити? Звичайно, можна покласти гроші в "тумбочку" і нехай лежать, але можна і по-іншому.

  - Ось тільки один приклад того, як гроші можуть працювати і приносити дохід, - розповідає Іван Якович. - Зустрівся в своєму ресторані з моїм приятелем, розговорилися про бізнес, фінанси, банки. «А мої батьки з тобою працюють», - говорить Олександр! - Як? - питаю я. «А я їм на ювілей подарував 10 тис $, кажу, на витрати, купіть що-небудь, а вони (ох, вже ці батьки!) склали їх разом зі своїми особистими заощадженнями і поклали на депозит в «Бебко Фінанс» під 25% річних . І в результаті їх 300 тис. грн не тільки безпечно зберігаються, а ще й приносять ЩОМІСЯЦЯ 6 250 грн! Непоганий бонус до пенсії!».

  Іван Якович, проясніть суть банківської системи, переваги, недоліки?

  - Багато хто думає, що банк - це великий сейф з грошима, але насправді власного капіталу в них близько 10-15%, решта ж це гроші вкладників, і якщо не відбуваються кредитно-депозитні операції - система не працює з прибутком! Повторю, за останні кілька років понад 110 банків збанкрутували, при цьому немає жодних гарантій, що тих, які залишилися, не спіткає та ж доля. Сьогодні банки, дотримуючись приписів вищої інстанції, практично не видають кредити. Гроші у них є, і безпосередньо вам не відмовлять. Вам, мило посміхаючись, запропонують принести ще одну довідку, а потім ще одну, а потім прийти через декілька днів, тижнів, місяців ... поки Вам не набридне.

  Сподіваюся, Ви розумієте, є такі ситуації, коли стільки часу чекати неможливо, як, наприклад фермерам під час сезону, коли у них, як то кажуть, один день рік годує ... Тому-то «Бебко Фінанс» і цінують: у нас отримати кредит за один день – справа звичайна! Люди через фінансову безграмотність бояться брати кредити, а даремно. По-перше, боятися чого-небудь вже неправильно, по-друге боїшся, не робиш - втрачаєш! А боїмося ми часто лише тому, що не знаємо, не пробували, не робили. Особисто я рекомендую – вчіться!

  Не потрібно боятися брати кредити, потрібно ВМІТИ ПРАВИЛЬНО ВСЕ ПОРАХУВАТИ, і ми в «Бебко Фінанс» допомагаємо людям в цьому, тому у нас практично немає проблемних кредитів, - каже Іван Бебко.

  - А ось кому ж довіряти СВОЇ ГРОШІ - питання складніше. Але я б дивився не на вивіску-назву банку (часто лише це є майном банку на місці, решта в оренді), його рейтинги, а на те яка людина на місці, в Херсоні, його представляє. Що є у цієї людини, де його сім'я, діти, які підприємства він створив, яким майном володіє ... і взагалі він в Херсоні постійно живе або так на рік-два, і в разі чого, шафу відкрив, речі забрав і шукай його потім! Особисто для мене такий тест не страшний, я і вся моя сім'я, троє дітей, живемо в Херсоні, і більше 500 працівників наших підприємств працюють задля добра херсонців! І ще для мене найкращою оцінкою і найбільшою нагородою є слова наших клієнтів-партнерів: нам все одно, якими послугами Ваших підприємств користуватися, що купувати, головне, що у Вас, Іван Якович. Адже ми знаємо, як Ви ставитеся до людей!

  Приєднуйтесь і Ви до нас, звертайтеся в компанію «Бебко Фінанс» за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 48. Тел. (0552) 425-125, (095) 277 05 50, (097) 277 05 50