Увага! ЗМІНЕНО БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ! У ЗВ'ЯЗКУ З ПЕРЕХОДОМ РАХУНКІВ НА МІЖНАРОДНИЙ СТАНДАРТ IBAN : UA513524570000026508300619371 З 01.11.19 всі платежі, які ви будете здійснювати на старі реквізити, зараховуватися не будуть.

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону України „Про заборону фінансових пірамід в Ук

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону України „Про заборону фінансових пірамід в Україні”, розроблений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Законопроектом (реєстр. №2700) пропонується визначити зміст поняття “фінансова піраміда” та “заборонити умисне створення умов для фінансової піраміди, пропонування участі у ній або залучення (отримання) фінансових активів за допомогою фінансової піраміди”. Крім цього, відповідні зміни вносяться до Кримінального кодексу, законів “Про рекламу” та “Про захист прав споживачів”.

Згідно із проектом, фінансовою пірамідою є будь-які операції з фінансовими активами (кошти, цінні папери, боргові зобов’язання та право вимоги боргу, що не віднесені до цінних паперів), які здійснюються фізичними або юридичними особами з метою набуття або можливості набуття вигоди для себе чи інших осіб за рахунок перерозподілу активів інших осіб, зокрема без провадження фактичної господарської діяльності. До фінансової піраміди не належать операції з фінансовими активами, що здійснюються фінансовими установами під час надання ними фінансових послуг, визначених статтею 4 Закону “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” або законами з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг.

В законопроекті враховано світовий досвід боротьби з фінансовими пірамідами, особливості цивільного та кримінального законодавства України, а також інтереси суспільства щодо заборони фінансових пірамід.

Джерело: Нацкомфінпослуг

Позвонить Сейчас!